خدمات میزبانی

خدمات میزبانی(HOST)

شرکت ارتباطات مبین نت افتخار دارد که با توجه به استانداردهای معتبر بین المللی، در طی ۳ سال گذشته موفق به ارایه خدمات میزبانی (Hosting) در بالاترین مرتبه کیفی شده است. فضای فیزیکی تجهیزات و سرورهای هاستینگ با هدف کاهش مصرف ترافیک بین الملل و افزایش امنیت اطلاعات، در داخل کشور و در داخل مکانی امن در درون مجموعه مبین نت قرار دارد. سه مزیت رقابتی این خدمات میزبانی عبارتند از : امنیت، ترافیک بالا و قیمت مناسب که نهایتا موجبات جذب سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی و غیر دولتی را فراهم نموده است.

vps

Dedicated

Collocated

سرور مجازی اختصاصی(VPS)

یکی از راهکارهای میزبانی وب است که با توجه به ویژگی های منحصربه فرد آن، بین میزبانی اشتراکی و سرور اختصاصی قراردارد. به دلیل اینکه در این نوع میزبانی، حساب کاربری هر مشتری، از منابع اختصاصی خود بهره‌مند است، بلاگ یا وب سایت کاربر فاقد مشکلات اساسی سطح کارایی خواهد بود.

سرور اختصاصی(Dedicated)

ارائه این سرویس در شرکت ارتباطات مبین نت، امکان دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات داخل مرزهای کشوری را به بالاترین ضریب ممکن رسانده است. امنیت، اطمینان در ارایه خدمات، ترافیک مطمئن، دسترسی آسان و پشتیبانی ۲۴*۷ موجب گردیده که مشتریان، استفاده از سرویس های هاستینگ این شرکت را بر سرویس های مشابه در دیتاسنترهای خارج از کشور، ترجیح دهند.

سرویس هم مکانی (Colocation)

شرکت ارتباطات مبین نت به کاربران خود این امکان را می دهد که سرور تهیه شده توسط مشتری، در رک های موجود در دیتاسنتر مبین نت با اتصال به اینترنت با پهنای باند بالا و با تجهیزات محیطی برق اضطراری (UPS)، سیستم اطفای حریق و تهویه نیز در بهترین شرایط و همچنین اقدامات امنیتی فوقالعاده (اقدامات امنیتی محیطی و اطلاعاتی)، محیطی امن و قابل اطمینان برای ارایهی خدمات اشتراک فضا برای مشتریان فراهم نمایند. استانداردهای زیرساختی دیتا سنتر شرکت ارتباطات مبین نت، منطبق با آخرین ویرایش استانداردهای بین المللی، آماده ارایه خدمات اجاره فضای دیتاسنتر به مشتریان می باشد.