چرا گیگا کامپیوتر

درباره ما

فروشگاه گیگا کامپیوتر از سال 1380 پا به عرصه ی فروش و خدمات کامپیوتر گذاشت.

باتوجه به نیاز بازار به خدمات مناسب ، مجموعه ی گیگا با خدماتی بسیار مناسب به جذب مشتریان خانگی و سازمانی پرداخت.

با قدرت و تلاش زیاد توانست مشتریان خانگی و سازمانی بسیاری جذب کند.

برخی از مشتریان سازمانی ما :

لوگو بانک ملت لوگو شهرداری کرج لوگو مترو اتوبوسرانی کرج و حومه شرکت ارتباطات پردیس
کتابخانه ملی لوگو گروه مپنا شرکت فناپ شرکت ارتباطات هدی ارقام

در سال 1390 باتوجه به پیشرفت تکنولوژی ها و نیاز مردم به اینترنت ، به سمت ارایه اینترنت های خانگی رفت و موفق به دریافت نمایندگی آسیاتک شد.

در سال های 1390 تا 1392 وارد حوزه ی نرم افزار (مخصوصا نرم افزار های امنیتی) شد و اقدام به فروش و خدمات آنتی ویروس های ارجینال بیت دیفندر کرد. (دریافت لایسنس فروش از شرکت بدر الکتریک)

در حوزه ی اینترنت نیازهای بسیاری وجود داشت و مشتریان از مشکل خطوط تلفن و غیر قابل انتقال بودن اینترنت ثابت رنج میبردند لذا تصمیم به ارایه خدمات بی سیم گرفت و با شرکت ارتباطات مبین نت وارد مذاکره شد.

در سال 1393 موفق به دریافت نمایندگی مستقیم شرکت ارتباطات مبین نت شد و تا کنون (سال 1401) مجوز فعالیت و ارایه سرویس های شرکت ارتباطات مبین نت را دارد .

گواهی نامه عاملیت مبین نت 1398

و با تلاش های بسیار زیاد در سال 1394 ، به عنوان بهترین عامل فروش مبین نت نام گرفت و موفق به دریافت تنها تقدیر نامه ی مبین نت (بین هزاران عامل فروش در پنج سال گذشته) شد.

گیگا در سال 1396 با تلاش تمام وقت موفق به کسب مقام اول فروش سرویس های شرکت ارتباطات مبین نت شده است و کماکان این مقام را در سال 1399 نیز حفظ کرده است.

گیگا در سال 1397 موفق به دریافت تقدیر نامه دوم از شرکت ارتباطات مبین نت شد و بین برترین عوامل فروش شرکت ارتباطات مبین نت نام قرار گرفت.

تقدیر نامه مبین نت 1397

ما همواره می کوشیم تا خدمات خودمان را گسترش داده و همه ی تلاشمان را می کنیم تا مشتریان عزیزمان از خدمات ما خشنود باشند.

قدردان حضور سبز مشتریان عزیز هستیم.

مجموعه ی گیگا کامپیوتر